23 Октябрь
17:30
Астана: 11 °C
Алматы: 18 °C
USD/KZT: 335.24
EUR/KZT: 395.82
RUB/KZT: 5.82
CNY/KZT: 50.65
Әлем жаңалықтары
9 қыркүйек 18:25
поделиться:

Поделиться в Whatsapp

Тәуелсіз Қазақстан Үкіметін басқарған Премьер-Министрлер (ФОТО)


Тәуелсіз Қазақстанда Үкімет басшылары осы уақытқа дейін 10 рет жаңартылды.



1991-1994 жылдар аралығында Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі қызметін мемлекет және қоғам қайраткері Сергей Александрович Терещенко атқарды (16 желтоқсан 1991 ж. — 14 қазан 1994 ж.).



14 қазан 1994 жыл — қазан 1997 жыл — Әкежан Мағжанұлы Қажыгелдин



10 қазан 1997 — 1 қазан 1999 жылдар аралығында - Балғымбаев Нұрлан Өтепұлы (20 қараша 1947 жыл Атырау — 14 қазан, 2015 жыл, Атырау)



12 қазан 1999 жыл — 28 қаңтар 2002 жыл — Қасым-Жомарт Кемелұлы Тоқаев



28 қаңтар 2002 — 11 маусым 2003 жылдар аралығында — Иманғали Нұрғалиұлы Тасмағамбетов



13 маусым 2003 жыл — 8 қаңтар 2007 жыл — Даниал Кенжетайұлы Ахметов



24 қыркүйек 2012 жыл — 2 сәуір 2014 жыл — Серік Нығметұлы Ахметов 



- 10 қаңтар 2007 жыл — 24 қыркүйек 2012 жыл 
- 2 сәуір 2014 жыл — 8 қыркүйек 2016 жыл — Мәсімов Кәрім Қажымқанұлы



09 қыркүйек 2016 жыл — Бақытжан Әбдірұлы Сағынтаев 




Айдар Жанай
нравится:    1607
Теги: Саясат, Главная,
поделиться:

Поделиться в Whatsapp

Loading...
Читайте так же:

Комментарии